RONALDO SEBI ZA ROĐENDAN POKLANJA AUTO OD 8 MILIONA EVRA: Ima zver pod haubom, dostiže 380 km/h!

Objavljeno

-

Proizvodi se samo 10 primeraka ovog modela Bugatija

Jedino što u domu Kristijana Ronalda zauzima više mesta od osvojenih trofeja je kolekcija skupocenih automobila.

Za nedavno napunjenih 36 godina, Portugalac se častio jednim takvim poklonom. Za osam miliona evra je pazario Bugati „Ćentodijeći“.

Samo 10 primeraka ovog modela automobila je u proizvodnji, a as Juventusa je svoj naručio na vreme, prošlog marta.

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Bugatti Centodieci ?? (@centodieci_registry)

Ali, mora još da sačeka da se pohvali novim ljubimcem jer je Bugati proizvodnju započeo tek pre nekoliko nedelja.

Kada stigne, Ćentodijeći koji će moći da dostigne 380 km/h će u Ronaldovoj garaži praviti društvo Mercedes-Bencu C220 CDI, Lamborgini Aventadoru LP 700-4, Aston Martinu DB9, tri Ferarija, Rols Rojs Fantomu i Bentliju GT Spid.

Izvor: Espreso

OSTAVI KOMENTAR

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Fudbal

EURO 2024: Preslikano kao protiv Bosanaca, Sudakov spakovao plasman Ukrajine na EP! (VIDEO)

Objavljeno

-

Večeras su se od 20:45 odigrale preostale dve utakmice finala baraža za plasman na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Ranije je ekipa Gruzije posle penala eliminisala Grčku.

Ukrajina je sa 2:1 pobedila Island i plasirala se na šampionat Evrope.

Islanđani su prvi stigli do vođstva. Gudmundson je strelac za 1:0 u 30 minutu prvog dela. Ukrajinci su izjednačili, ali je pogodak Jaremčuka poništen zbog ofsajda.

Iceland lead Ukraine at half-time

Georgia’s earlier win secured their #EURO2024 qualification

*result #EURO2024pic.twitter.com/xNV5esg6CF

— UEFA EURO 2024 (@EURO2024) March 26, 2024

Drugi gol Ukrajinaca je priznat, a na 1:1 poravnao je Viktor Cigankov u 54. minutu. Mihajlo Mudrik doneo je potpun preokret Ukrajini u 84 minutu kada ga je uposlio Sudakov drugom asistencijom na meču.

Tim rezultatom se završila utakmica. Ukrajina će na EP igrati u E grupi sa Belgijom, Slovačkom i Rumunijom.