Connect with us

Ostali sportovi

Jezivo ubistvo u Moskvi: Ruski hokejaš uboden u srce, preminuo na licu mesta!

Objavljeno

-

Foto: Printskrin: Youtube/IceFights_Russia

Ruski hokejaš Roman Didur ubijen je u Moskvi noći između subote i nedelje tako što je uboden u srce.


Naime, doovog događaja, u blizini „Baklažan“ kafea desilo se ubistvo nakon što je unutar samog kluba došlo do konflikta. Policija tvrdi da je osumnjičeni već priveden, a nalazi se iza rešetaka.

Didur je igrao za timove „Pingvini“ i „Sozvezdije“, a zbog ubistva je u policiji zadržan 37-godišnji Armen K.

Prema navodima, osumnjičeni je uhapšen nedugo nakon ubistva, a sa Romanom se sukobio u kafeu, nakon čega su odlučili da sukob prenesu na ulicu.

– Rana je bila smrtonosna i preminuo je pre dolaska lekara – tvrde mediji u Moskvi.

Advertisement

Ruski mediji navode da će dres sa brojem 13 koji je nosio Didur biti povučen.

Izvor: Telegraf/Srbija uživo

Ostali sportovi

PORED ZLATA TU SU I INDIVUIDUALNA PRIZNANJA! Tijana MVP šampionata, a nagrade se našle i u rukama Bojane i Teodore!

Objavljeno

-

Objavio

Detalj sa utakmice Srbija - Brazil, Foto: EPA/Sander Koning

Utisak je da je među najboljima moralo da bude mesta i za Jovanu Stevanović


Svet se klanja novim-starim šampionkama sveta! Oko vrata reprezentativkama Srbije ponovo sijaju zlatne medalje, a stigla su i tri individualna priznanja na kraju turnira.

Nije moglo da bude drugačije: kao pre četiri godine, Tijana Bošković, neumoljiva korektorka reprezentacije Srbije, proglašena je za MVP-ija prvenstva sveta! Naša gracija dobila je naklon kao priznanje i od rivalki, koje su prosto priznale da bolje od nje na svetu nema.

Proglašena je Tijana za najbolju korektorku prvenstva, ali još dve naše odbojkašice su u idealnom timu: Bojana Drča je proglašena za najbolju tehničarsku šampionata, dok je Teodora Pušić najbolji libero sveta.

Utisak je da je među najboljima moralo da bude mesta i za Jovanu Stevanović, blokerku reprezentacije Srbije, koja je pogotovo finale odigrala fenomenalno. Ipak, dve blokerke u timu su Ana Karol iz Brazila i Ana Danezi iz Italije.

Advertisement

Za najbolje primačice servisa proglašene su Brazilka Gabi i Italijanka Sila.

Izvor: Espreso

Nastavi sa čitanjem

NAJČITANIJE 48h