STRAVIČNO: Poznat uzrok smrti Zoltana Saba

Mnogo tužne vesti za srpski fudbal, pošto je ove noći u 49. godini života umro Zoltan Sabo, trener TSC iz Bačke Topole.

JOŠ JEDNA TRAGEDIJA U SRPSKOM SPORTU: Zoltan Sabo preminuo u 49. godini života

Izvor: Espreso

OSTAVI KOMENTAR

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

EURO 2024: Preslikano kao protiv Bosanaca, Sudakov spakovao plasman Ukrajine na EP! (VIDEO)

Objavljeno

-

Večeras su se od 20:45 odigrale preostale dve utakmice finala baraža za plasman na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Ranije je ekipa Gruzije posle penala eliminisala Grčku.

Ukrajina je sa 2:1 pobedila Island i plasirala se na šampionat Evrope.

Islanđani su prvi stigli do vođstva. Gudmundson je strelac za 1:0 u 30 minutu prvog dela. Ukrajinci su izjednačili, ali je pogodak Jaremčuka poništen zbog ofsajda.

Iceland lead Ukraine at half-time

Georgia’s earlier win secured their #EURO2024 qualification

*result #EURO2024pic.twitter.com/xNV5esg6CF

— UEFA EURO 2024 (@EURO2024) March 26, 2024

Drugi gol Ukrajinaca je priznat, a na 1:1 poravnao je Viktor Cigankov u 54. minutu. Mihajlo Mudrik doneo je potpun preokret Ukrajini u 84 minutu kada ga je uposlio Sudakov drugom asistencijom na meču.

Tim rezultatom se završila utakmica. Ukrajina će na EP igrati u E grupi sa Belgijom, Slovačkom i Rumunijom.