ShowBiz
NAŠA POZNATA PEVAČICA POGINULA NA PUTU DO NASTUPA: Radovala se tom koncertu, a onda je sudbina OKOVALA CRNILOM!

Sa Silvanom su nastradali i njena sestra Mirjana Barjaktarević i violinista Rade Jašarević
Pevačica Silvana Armenulić bila je jedna od najlepših i najvoljenijih u nekadašnjoj Jugoslaviji.
Tragično je završila život poginuvši u saobraćajnoj nesreći 10. oktobra 1976. godine na autoputu Beograd-Niš kada se vraćala sa koncerta u Aleksandrovcu.
Sa Silvanom su nastradali i njena sestra Mirjana Barjaktarević i violinista Rade Jašarević.
Njena ćerka Gordana Armenulić, koju je dobila u braku bivšim teniserom Radmilom Armenulićem, tada je imala samo 12 godina.

foto: Printskrin/Youtube/SpeedyEFArchives
Njoj je i danas teško bez majke, koja ju je vodila sa sobom kad god je mogla.
– Kako mi nije teško, kao da se juče desilo. Kad sam odvajala te fotografije, sva sam drhtala. Isplakala sam se – rekla je pre nekoliko godina Silvanina ćerka u „Eksplozivu“, pa dodala:
– Pamtim jednu gužvu gde je mama bila fantastično obučena, prelepa, prosto blistala. Volela sam što sam tu uz nju. Stvarno me je vodila svuda sa sobom kad god je mogla – rekla je ona.
Gordana danas ima 57 godina, ima dvojicu sinova i radi kao profesor matematike u jednoj beogradskoj školi. Ime je dobila po majci svog oca Radmila.
Izvor: Espreso
ShowBiz
TIJANA DAPČEVIĆ ZAPANJILA SVE: Pevačicu NIKAD DO SAD nismo videli u OVOM izdanju

Dubok dekolte i rese!
Večeras se održava prvo polufinale „Pesme za Evroviziju“, na kome će Srbija izabrati svog predstavnika za Evroviziju, koja će se ove godine odigrati u Liverpulu.
Tokom dva polufinala predstaviće se po 16 kompozicija, od kojih će se po osam najboljih iz obe večeri predstaviti u finalu, koje će se održati 4. marta.
Kroz sve tri večeri „Pesme za Evroviziju“ vodiće nas Dragana Kosjerina i Milan Marić sa scene, dok će se iz Grin ruma javljati Kristina Radenković i Stefan Popović.
Tijana Dapčević predstavlja se pesmom „Mamim“. Pevačica se na bini pojavila u neobičnom stajlingu s resama i čizmama na visoku potpeticu.
Među prvima je u bekstejdž stigao Filip Žmaher, spreman i raspoložen pred nastup, a prisutnim medijima se obratio i Princ od Vranje, koji kaže da mu laska što ga upoređuju s Ruslanom.
Evo redosleda kompozicija prve polufinalne večeri „Pesme za Evroviziju“:
1. Angela Kassiani i Mattia Zanatta – „Novi svet“
2. Adem Mehmedović – „Osmeh“
3. Nađa – „Moj prvi ožiljak na duši“
4. Tijana Dapčević – „Mamim“
5. Princ – „Cvet sa Istoka“
6. Filip Baloš – „Novi plan, drugi san“
7. Filip Žmaher – „Čujemo se sutra“
8. Luke Black – „Samo mi se spava“
9. Angellina – „Lanac“
10. Emphaty Soul Project – „Indigo“
11. Stefan Shy – „Od jastuka do jastuka“
12. Hercenšlus – „Vremenska zona“
13. Savo Perović – „Presidente“
14. Igor Stanojević – „Iza duge“
15. Boris Subotić – „Nedostupan“
16. Chegi i Braća Bluz Bend – „Svadba ili kavga“
Na ovogodišnji konkurs za „Pesmu za Evroviziju“ prijavio se rekordan broj kompozicija, a samo 32 najbolje ušle su u uži izbor.
Iz prvog i drugog polufinala plasiraće se osam najbolje rangiranih kompozicija, za koje će u odnosu 50 prema 50 odsto glasati publika i stručni žiri.
- Ljubavpre 1 dan
Ove stvari sve žene potajno žele u seksu, ali nikad to neće priznati
- Ljubavpre 2 dana
Ove seks poze nijedna žena ne voli, samo se foliraju da im prija: Iznenadićete se, 1 je omiljena muška
- Ljubavpre 2 dana
Žene nemojte glumiti orgazam, učinite ovo imaćete vrhunsko zadovoljstvo u seksu, apeluje doktorka
- Ljubavpre 21 sat
Žene u ovim godinama najviše uživaju u vođenju ljubavi, a zna se i zašto
- Tenispre 2 dana
ROLAN GAROS: Zverev stao na put sjajnom Argentincu i plasirao se u polufinale
- Tenispre 1 dan
ĐOKOVIĆ KORAČA PUTEM BESMRTNOSTI: Pogledajte statistiku o kojoj bruji ceo svet!
- Zdravljepre 2 dana
Sve više ljudi pre spavanja stavlja jedan predmet ispod posteljine, proverite zašto
- Horoskoppre 13 sati
Ovi horoskopski znakovi imaju neverovatnu harizmu, njima su sva vrata otvorena